ارتباط مستقیم با کارشناس مربوطه: 02122439874

سوالات متداول

آیا این مدرک اعتبار دارد؟
مدرک Healthcare MBA صادر شده جزء طبقه بندی مدارک آموزش عالی آزاد می باشد که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و قابلیت ترجمه دارد.
فرق دوره Healthcare MBA با MBA در چیست؟
در این دوره مباحث MBA با رویکرد حوزه نظام سلامت تدریس می شود. کیس استادی های موفق حوزه سلامت توسط اساتید دوره بحث و بررسی می گردد. دروسی که مورد نیاز مدیران و کارآفرینان کسب و کارهای سلامت می باشد در این دوره تدریس می گردد و
اساتید این دوره بر چه اساس انتخاب گردیده اند؟
بر اساس اعتبار و کیفیت تدریس از دانشگاههای تهران، صنعتی شریف و شهید بهشتی انتخاب شده اند.
شروع این دوره از چه زمانی است و چه مدت طول می کشد؟
ابتدای اسفند ماه و به مدت 18 هفته که کلاس ها یک روز در پایان هفته(پنج شنبه یا جمعه) از ساعت 9 صبح الی 6 عصر برگزار می گردد. برنامکه زمانی دوره از طذیق همین سایت قابل دریافت است.
آیا به جزء جهاد دانشگاهی سازمان و یا موسسه دیگری نیز این دوره را برگزار می کند؟
این دوره اولین دوره تخصصی آموزش عالی سلامت در این زمینه می باشد که مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دارد. و همچنین مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دفتر استعداد های درخشان و سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان می باشد.
چرا هزینه دوره در مقایسه با دوره هایMBA اجرا شده در سازمان های دیگر پایین تر می باشد؟
این دوره با همان کیفیت و حتی بالاتر برگزار می شود اما پایین بودن هزینه به علت پوشش دادن قسمتی از هزینه توسط سازمان های حمایت کننده از جمله جهاد دانشگاهی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دفتر استعداد های درخشان و سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان می باشد.
آیا این دوره از تخفیف ویژه برخوردار است؟
دانشجویان نخبه و استعداد درخشان دانشگاه مورد حمایت دفتر استعداد درخشان می باشند به این معنی که پس از پرداخت هزینه دوره و پس از اتمام و گذراندن دوره می توانند با مراجعه به دفتر استعدادهای درخشان شهریه خود را باز پس گیرند. سایر افراد هم که مشمول تخفیف باشند از طریق جدول تخفیفات که در اینجا قابل دانلود هست می توانند از وضعیت خود مطلع گردند.
آیا امکان پرداخت قسطی شهریه وجود دارد؟
بله، فراگیرام محترم می توانند شهریه خود را حداکثر بصورت سه قسط پرداخت نمایند.
آیا در پایان دوره امتحان نهایی برگزار می شود؟
با توجه به اینکه ریز نمرات در کارنامه شما درج خواهد شد، فراگیران می توانند یا امتحان کتبی شرکت کنند و یا پروژه پایانی استارتاپی خود را تحویل دهند.
در صورت انصراف آیا شهریه عودت داده خواهد شد؟
خیر
برنامه زمانی دوره از چه تاریخی شروع می شود؟
به زیر منوی برنامه زمانی در منوی اصلی Healthcare MBA‌ مراجعه نمایید.
Call Now Buttonهم اینک تماس بگیرید