ارتباط مستقیم با کارشناس مربوطه: 02122439874

سومین دوره آموزش “ام بی ای سلامت”

سومین دوره آموزش “ام بی ای سلامت”

سومین دوره آموزش “ام بی ای سلامت” ( Health MBA )توسط مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، پریسا فتایی، مدیر مرکز تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی از آغاز ثبت‌نام سومین دوره آموزش “ام بی ای سلامت” در این واحد جهاد دانشگاهی خبر داد و گفت: سومین دوره آموزش “امبی ای سلامت” (Health MBA) با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اعطای مدرک معتبر و قابل ترجمه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه اساتید مطرح دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف و شهید بهشتی مدرسان دوره آموزشی Health MBA هستند، اظهار کرد: این دوره فرصتی ویژه برای توسعه نگرش، دانش و مهارت‌های مرتبط با راه اندازی مدیریت و کسب و کارهای سلامت را برای فراگیران ایجاد می‌کند.

فتایی با اشاره به اهداف برگزاری این دوره، تصریح کرد: توان افزایی دانشجویان و دانش آموختگان علوم پزشکی جهت حضور مؤثر و موفق در زمینه کسب و کارهای عرصه سلامت، تقویت مدیریت کسب و کارهای دانش بنیان، تجاری سازی فناوری‌های نوین حوزه سلامت، شناسایی و ایجاد فرصت‌ها و نحوه بهره برداری از آن‌ها در حوزه پزشکی و سلامت و تقویت تفکر کارآفرینانه و تکنیک‌های حل مساله برخی از مهمترین اهداف برگزاری این دوره است.

به گفته وی، درک مفاهیم نوین خلاقیت، کارآفرینی و نوآوری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت رفتار، کشف، خلق و تجاری سازی ایده‌ها و فرصت‌های کسب و کار حوزه بهداشت و سلامت و آشنایی با قوانین و مدل‌های کسب و کار حوزه سلامت، نحوه تأمین منابع مالی برخی از سرفصل‌های این دوره را به خود اختصاص داده‌اند.

مدیر مرکز تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه کلیه دانشجویان و دانش آموختگان حوزه سلامت و علاقمندان به حوزه مدیریت کسب و کار حوزه سلامت می‌توانند برای شرکت در این دوره ثبت‌نام کنند، ادامه داد: طول دوره حدود ۲۰۰ ساعت شامل (۱۴۰ ساعت حضوری و ۶۰ ساعت پروژه عملی و مشاوره بوده که از ۲۴ خرداد ماه طی روزهای جمعه برگزار خواهد شد.

فتایی با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، استعدادهای درخشان، ثبت نام‌های گروهی و دارندگان طرح‌های نوآور از تخفیف ویژه برای شرکت در این دوره‌ها برخوردار خواهند شد، ادامه داد: علاقمندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۹۱۲۰۱۳۶۴۵۳ و ۰۲۱۲۲۴۳۹۸۷۳ تماس گرفته یا به وب‌سایت مرکز به نشانی www.healthcie.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهم اینک تماس بگیرید