معرفی دوره:

دوره آموزشی مورد نظر برای دانشجویان و دانش آموختگان و افرادی که به دنبال رشد دادن کسب وکارهای مرتبط با حوزه سلامت می باشند تدوین شده است. این دوره با رویکردهای نوین آموزشی در جهت شکل دادن و رشد حرفه های مرتبط با حوزه سلامت طراحی گردیده است و انتظار می رود که افراد در پایان دوره مهارت های لازم را برای ایده های کارافرینانه و راه اندازی کسب و کار با تمرکز بر روی حوزه نظام سلامت کسب کنند. این دوره به افراد کمک می کند تا با کسب مهارت های تکمیلی و هم راستا با مهارت های تخصصی افق دید وسیعتری از صنعت رو به رشد سلامت بدست آورند.

Healthcare MBA به عنوان اولین دوره آموزش عالی تخصصی در زمینه کارافرینی سلامت با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و با توجه به مطالعات صورت گرفته از برنامه­های دوره ها در دانشگاه­ها و موسسات معتبر مختلف و هم چنین نظر سنجی حضوری و مجازی تدوین گردیده است.

در دنیای رقابتی جدید کسب مهارت های سخت (تخصصی) و نرم (شخصیتی) در کنار یکدیگر راه را برای موفقیت هموارتر می کند و یک نظام آموزشی کارآمد باید مهارت های جانبی و اکتسابی را نیز پرورش دهد که بتواند نیروی تخصصی کاراتر و موثرتری را وارد حوزه کار نماید.

هدف دوره:

 • توانمند سازی محققین، مدیران و متخصصان و افراد علاقه مند به حوزه سلامت در افزیش توانایی مدیریت کسب و کار دانش بنیان، تجاری سازی فناوری های نوظهور حوزه سلامت، طراحی و توسعه محصولات و خدمات جدید
 • توانمندی و توان افزایی دانشجویان و دانش آموختگان حوزه علوم پزشکی در زمینه مهارت های کارآفرینی و مدیریت
 • شناسایی و ایجاد فرصت ها و نحوه بهره برداری از آنها در حوزه سلامت
 • آشنایی با روندهای پیش رو نظام سلامت در آینده و آشنایی با فرصت ها و تهدیدها
 • تقویت مهارت های کار تیمی و رهبری سازمانی
 • تقویت تفکر کارآفرینانه و حل مساله

تواناییهای مورد انتظار فراگیر بعد از پایان دوره

 • برخورداری از تفکر کارآفرینانه به معنی کشف و خلق فرصت ها و یادگیری نحوه ارزیابی فرصت های بازار سلامت و توانایی بهره مندی از فرصت ها برای ارزش آفرینی
 • تقویت قدرت تحلیل و شم تجاری
 • کسب سواد مدیریت مالی
 • کسب مهارت رهبری شخصی و تیمی

شرایط ورود به دوره (پیش‌نیازهای ورود): ندارد

نحوه پذیرش فراگیر

دانشجویان و دانش آموختگان، فارق التحصیلان زیرگروه وزارت بهداشت، وزارت علوم، مدیران و افراد علاقه مند به کسب و کارهای حوزه نظام سلامت می توانند ار طریق سامانه رویش ثبت نام خود را  انجام دهند.

نحوه ارزیابی دوره: 

□آزمون کتبی               □ ارایه پروژه                     □ سایر

مبلغ شهریه

عادی: ۴ میلیون و هشتصد هزار تومان

دانشجویان:  ۳ میلیون تومان

ثبت نام کنندگان گروهی (گروه ۳ نفره): ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

صاحبان ایده استارت آپی با تاکید بر حل مسایل سالمندی: ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

 • صاحبان ایده استارت آپی حل مسایل سالمندی می توانند از خدمات مشاوره کارآفرینی مرکز بصورت رایگان استفاده نمایند و همچنین در صورت تایید طرح در شورای مرکز نوآوری و شکوفایی اقدامات لازم جهت استقرار در مراکز تخصصی واحد فراهم می باشد.

شرایط پرداخت

بصورت اقساط(سه قسط)

نحوه پرداخت

مبلغ شهریه را به حساب جهاد دانشگاهی واریز نمایید و عکس فیش واریزی را بصورت الکترونیک برای مدیر دوره آقای دکتر منتظری ارسال نمایید. آدرس تلگرام جهت ارسال فیش‌ واریزی @montazeri_om

شماره حساب

342049400

شماره کارت

4746-0007-8370-5859

بانک تجارت شعبه علوم پزشکی شهید بهشتی بنام جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی

اساتید دوره (لینک)

برنامه زمانی دوره (لینک)

دانش آموختگان دوره های قبل (لینک)

 

نمونه مدرک اعطا شده در پایان دوره
مقایسه
علاقه مندی ها 0